Apie Mus

UAB „Deliverinam” – jauna ir veržli įmonė. Tiek įmonės vadovas, tiek įmonėje dirbantys vadybininkai, vairuotojai bei kiti darbuotojai yra savo srities profesionalai, kiekvienas iš jų sukaupęs dviženklę patirtį savo srityje. Tai padeda užtikrinti auksčiausius standartus, kuriuos mes keliame vadybos praktikai, darbuotojų motyvacijai, klientų aptarnavimui, aplinkos apsaugai bei pridėtinės vertės kūrimui klientui užtikrinant auksčiausios kokybės paslaugas.

Vizija

Mūsų vizija – auksčiausios kokybės paslaugų teikimas bei tvarus įmonės augimas, kuris būtų neįmanomas be ilgalaikių partnerių. Siekiame kurti pridėtinę vertę Jums teikdami kokybiškas bei punktualias paslaugas.

Mūsų požiūris

UAB „Deliverinam” atsižvelgdama į ekologiją ne tik naudoja naujausius EURO VI standarto vilkikus, bet ir įmonės biuro veikloje yra naudoja tik žalioji energija, pagaminta Lietuvoje iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Įmonėje taip pat yra diegiamas kokybės vadybos sistemos standartas LST EN ISO 9001:2015 bei aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartas LST EN ISO 14001:2015

Socialinė atsakomybė

„UAB Deliverinam” šiais metais planuoja skirti apie 1% metinių pajamų socialiai atsakingiems projektams. Jeigu esate visuomeninė organizacija ir Jus domintų bendradarbiavimas, kviečiame susisiekti su mūsų įmonės vadovu.